Scoala de soferi Autosport Bucuresti !

Intregul personal al scolii este permanent la dispozitia elevilor pentru a veni in intampinarea cerintelor acestora cu respectarea celor mai inalte exigente in domeniu. Ne aflam tot timpul in contact cu elevii nostri, manifestand permanent deschidere catre dialog si comunicare in vederea imbunatatirii calitatii serviciilor prestate. Ca dovada a acestui lucru, activitatea scolii a crescut an de an. Punem accent pe pregatirea teoretica si practica, lucru demonstrat de procentul de promovabilitate al cursantilor scolii la examenele sutinute in cadrul SPRPCIV. De altfel, am sustinut permanent introducerea criteriului de calitate (promovabilitatea canndidatilor la examenul de obtinere a permisului auto) in legea de organizare si functionare a scolilor de soferi. Continuam sa credem ca efectuarea unui curs de scolarizare inseamna nu numai obtinerea unei foi cu titlul de ~Dosar de scolarizare~ ci transmiterea unui bagaj de cunostinte cat mai vast. Pentru a duce la indeplinire aceste obiective orice scoala de soferi serioasa are nevoie atat de o baza materiala solida cat si de un personal competent. Nu in ultimul rand trebuie mentionat faptul ca tarifele noastre afisate sunt si cele reale, nepermitandu-ne sa aplicam niciun fel de costuri ascunse.Incercam sa mentinem un raport calitate pret convenabil.

Scroll to Top
Call Now Button