Parcul auto Autosport

Parcul auto al scolii de soferi Autosport

PARCUL AUTO

PARC AUTO:Tot parcul nostru de autovehicule indeplineste o conditie esentiala: sunt in proprietatea firmei; toate autovehiculele indeplinesc toate conditiile legale de desfasurare a acestei activitati

PENTRU CATEGORIILE A, AM, A1 A2 : BMW R850R, BMW R1150, KAWASAKI ER6, HONDA CV750, HONDA CB500, SUZUKI GN125, YAMAHA, DIVERSION 600.

PENTRU CATEGORIA “B” – SCOALA DISPUNE DE UN PARC VARIAT DE AUTOVEHICULE CUM AR FI:   –  MERCEDES A180, SKODA OCTAVIA , CHEVROLET AVEO, DACIA LOGAN, DACIA SANDERO, RENAULT CLIO, OPEL CORSA, FORD FIESTA, HYUNDAI I10, HYUNDAI I20, MERCEDES E200.

PENTRU CATEGORIA “BE” – MERCEDES VITO + REMORCA

PENTRU CATEGORIA “C” – DISPUNEM DE CAMIOANE : 2 MERCEDES ATEGO, 3 IVECO EROCARGO, MERCEDES LK 1324, MAN 18 / 36

PENTRU CATEGORIA “CE” – DISPUNEM DE  CAMIOANE CU REMORCI: MERCEDES LK 1324 + REMORCA REMA, IVECO EUROCARGO + REMORCA KOGEL, MERCEDES ATEGO + REMORCA SCHMITZ, RENAULT PREMIUM + SEMI-REMORCA VANHOOL

PENTRU CATEGORIA”D”: DISPUNEM DE  AUTOBUZE  STEYR SL 280, 2 MAN A21, VOLVO 280, MERCEDES CITARO

TOATE AUTOVEHICULELE NOASTRE  AU ASIGURARI DE RASPUNDERE CIVILA ,CASCO, SI PENTRU TERTA PERSOANA ,PRECUM SI INSPECTiE TEHNICA PERIODICA SCOALA  EFECTUATA LA ZI SI  SUNT IN PERFECTA STARE DE FUNCTIONARE . DE ASEMENI TOATE AUTOVEHICULELE NOASTRE SUNT AGREEATE  PENTRU ACTIVITATEA DE SCOALA DE SOFERI.

Scroll to Top
Call Now Button