Mini Cooper – Scoala soferi categoria B

De ce să alegi Mini Cooper la școala de șoferi Autosport ?

Mini Cooper-ul este definitia elegantei, a finetii, o masina puternica si delicata in acelasi timp, o masina silentioasa si indrazneata. In plus are cutie automata, pentru ca tu sa o poti conduce usor, iar atentia ta sa fie indreptata spre traseu, spre semnele de circulatie  si spre obtinerea rapida a permisului de conducere.

Mini Cooper-ul este o masina pentru adevaratii cunoscatori!

Sunt multe legende legate de examenul practic! Nu toate sunt adevarate. Nimeni nu vrea performanta dupa 15 sedinte de conducere. Acesta este si motivul pentru care timp de 1 an dupa obtinerea permisului veti purta “bulina” incepatorului. Cu totii facem greseli, chiar si soferii cu mii de kilometri. De aceea trebuie sa inteleaga toti elevii ca pentru promovare trebuie doar sa fie stapani pe ei, pe masina si sa cunoasca foarte bine regulile de circulatie. O masina buna te va ajuta sa detii mai usor controlul comenzilor pentru a putea fi mai atent la examenul de traseu si la lucrurile care fac cu adevarat diferenta.

Scroll to Top
Call Now Button