CEA MAI BUNA SCOALA DE SOFERI (conform DRPCIV)

SCOALA AUTOSPORT – CEA MAI BUNA SCOALA DE SOFERI IN 2013, 2014si 2015 !

Pentru al treilea an consecutiv, Scoala Autosport ocupa in statisticile Directiei Regim Permise de Conducere, locul intai in topul scolilor de conducatori auto, cu cel mai mare grad de promovabilitate la primul examen.

1.221 candidati examinati, 566 candidati admisi si 46,36% rata de promovabilitate sunt cifrele care fac mandri de munca lor instructori si elevi deopotriva.

Promovabilitate 2013

Se spune ca este greu sa castigi un titlu, dar si mai greu sa-l aperi! A fost, intr-adevar, greu, dar noua ne-a reusit si suntem foarte mandri de asta! Ni s-a reconfirmat nu doar ca facem lucrurile asa cum trebuie, dar ca o facem la cel mai ridicat nivel. Ca avem cei mai bine pregatiti profesori si instructori si ca elevii nostri au devenit conducatorii auto bine pregatiti si responsabili pe care ii intalniti acum in trafic. Multumesc tuturor celor care au contribuit la asta! – Dan Calinescu, Director General Autosport Driving Center.

Promovabilitate 2014

Cu o experienta de peste zece ani in domeniu, Autosport Driving Center desfasoara cursuri de pregatire in vederea obtinerii permisului de conducere pentru categoriile: A, B, BE, C, CE, D, preocupata fiind permanent de cresterea calitatii serviciilor oferite, cunoasterea celor mai noi reglementari in domeniu si a celor mai avansate metode de transmitere a cunostintelor, aplicate in tarile europene.

Promovabilitate 2015

Pentru a treia oara consecutiv, scoala de soferi Autosport Driving Center, s-a clasat pe primul loc in topul scolilor de soferi din Bucuresti cu peste 500 de candidati scolarizati pe an (conform statisticii D.R.P.C.I.V.). Multumim tuturor celor care au contribuit la acest succes. Acest lucru ne onoreaza si ne obliga sa continuam pe aceeasi linie a cresterii calitatii serviciilor oferite.

Scroll to Top
Call Now Button